• zaloguj się
  • utwórz konto

REKRUTACJA DO SZKOŁY DOKTORSKIEJ 2021

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Aktualności SDR_2021

| Dariusz Podbielski

Zapraszamy absolwentów studiów magisterskich do Szkoły Doktorskiej Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego. Pierwszej i jedynej szkoły doktorskiej w wyższym szkolnictwie wojskowym w Polsce i Siłach Zbrojnych RP.

Na rok akademicki 2021/2022 prowadzimy rekrutację kandydatów na I rok kształcenia w ramach następujących dyscyplin naukowych:

1. automatyka, elektronika i elektrotechnika – limit miejsc - 12;
  2. informatyka techniczna i telekomunikacja – limit miejsc - 10;
  3. inżynieria lądowa i transport – limit miejsc - 4;
  4. inżynieria materiałowa – limit miejsc - 7;
  5. inżynieria mechaniczna – limit miejsc -20;
  6. nauki o bezpieczeństwie – limit miejsc - 16;
  7. nauki chemiczne – limit miejsc - 7.

Rejestracja oraz składanie dokumentów prowadzone jest wyłącznie drogą elektroniczną poprzez system Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK), w dniach od 9 do 22 sierpnia 2021 r.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji do Szkoły Doktorskiej WAT na rok akademicki 2021/2022, w tym harmonogram przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego, zasady rekrutacji oraz Instrukcja rejestracji w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK) dostępne są na stronie Szkoły Doktorskiej w zakładce Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej.

Kandydat przed rejestracją w IRK zobowiązany jest do:

Ø  zapoznania się z zasadami rekrutacji do Szkoły Doktorskiej WAT na rok akademicki 2021/2022 - https://www.wojsko-polskie.pl/wat/szkola-doktorska-rekrutacja/

Ø  analizy swoich osiągnięć naukowych, posiadanych kwalifikacji i kompetencji

Ø  przygotowania wersji elektronicznych dokumentów (format pdf lub jpg) wymaganych w postępowaniu rekrutacyjnym

Ø  dokonania wyboru potencjalnego promotora i tematyki badawczej z dostępnych na stronie internetowej Szkoły Doktorskiej  list, przeprowadzenia konsultacji i uzyskania podpisanego oświadczenia wybranego potencjalnego promotora

Ø  zapoznania się z Instrukcją rejestracji kandydatów do Szkoły Doktorskiej WAT na rok akademicki 2021/2022 w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK) -
- https://www.wojsko-polskie.pl/wat/szkola-doktorska-rekrutacja/

•  jednocześnie można być doktorantem tylko w jednej szkole doktorskiej
  • w przypadku przyjęcia do Szkoły Doktorskiej na dzień 1.10.2021 r. doktorant nie może być zatrudniony jako nauczyciel akademicki ani pracownik naukowy za wyjątkiem m.in. zatrudnienia w celu realizacji projektu badawczego albo osoby ze stopniem doktora.