• zaloguj się
  • utwórz konto

REKRUTACJA NA STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA oraz JEDNOLITE STUDIA MAGISTERSKIE - CYWILNE

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Budownictwo i inżynieria cyfrowa

Szczegóły
Kod WIGXXCSJ
Jednostka organizacyjna Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji
Kierunek studiów Budownictwo i inżynieria cyfrowa
Forma studiów stacjonarne cywilne
Poziom kształcenia jednolite magisterskie
Profil studiów ogólnoakademicki
Języki wykładowe polski
Czas trwania 10 semestrów
Adres komisji rekrutacyjnej ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2,
00-908 Warszawa
Wymagany dokument
  • Świadectwo dojrzałości lub inny dokument równoważny
  Zadaj pytanie
Tura 1 (01.04.2024 00:00 – 22.07.2024 23:59)

O studiowaniu...

Informacje ogólne

Kierunek studiów "Budownictwo i inżynieria cyfrowa" to połączenie tradycyjnych dziedzin inżynierii budowlanej z nowoczesnymi technologiami cyfrowymi. Studenci zdobywają kompleksową wiedzę z zakresu projektowania, budowy i utrzymania różnorodnych obiektów budowlanych, wykorzystując najnowsze narzędzia informatyczne i technologiczne.

Przedmioty konstrukcyjno-budowlane przygotowują studentów do efektywnego projektowania i analizowania konstrukcji budowlanych, wykorzystując zaawansowane oprogramowanie i materiały.

Kursy takie jak "Inżynieria oprogramowania", "Programowanie aplikacji desktopowych i mobilnych" oraz "Algorytmy uczenia maszynowego" wprowadzają studentów w świat nowoczesnych narzędzi cyfrowych, które są nieodłączną częścią dzisiejszego budownictwa.

 

Studia przygotowują absolwentów do pracy zarówno w tradycyjnych firmach budowlanych, jak i w nowoczesnych przedsiębiorstwach zajmujących się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi w branży budowlanej. Dzięki szerokiemu spektrum przedmiotów i możliwości specjalizacji, absolwenci są dobrze przygotowani do dynamicznego i rozwijającego się środowiska zawodowego.

 

Opłaty

Studia stacjonarne są bezpłatne.

Wysokość opłat ustalona jest w Decyzji Rektora Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego nr 65/RKR/2024 z dnia 27 lutego 2024 r. w sprawie ustalenia wysokości opłat pobieranych od studentów rozpoczynających studia w roku akademickim 2024/2025.